Категорії

Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн.
Всього 0,00 грн.

Оформити

Розсилка

Терморегулятори Є 3 товарів.

Терморегулятори
Системи контролю температури

Терморегулятор = додаткова економія ≈-30÷40% Ваших коштів

Можливість регулювання робочої температури t= 0 0С ÷35 0С


Якщо Ви бажаєте створити певну кліматичну зону (наприклад, в теплиці), користуєтеся інфрачервоними обігрівачами і хочете автоматично підтримувати постійну температуру, то на допомогу прийдуть системи контролю - терморегулятори для інфрачервоних обігрівачів.
 
Суть їх роботи полягає в тому, що як тільки температура в приміщенні падає нижче заданої або, навпаки, піднімається вище - терморегулятор включає або, відповідно, вимикає обігрівач, тим самим підтримуючи тепло в приміщенні на заданому рівні. Крім зручності і комфорту, це ще й дуже вигідно: за статистикою, економиться від 30% до 70% електроенергії.
 
Системи контролю температури дуже вигідно використовувати, як в побуті, так і на виробництві. Основні причини цього:
-регулярний моніторинг температури
-автоматизація, яка повністю виключає помилки людського фактора
-стабільність і точність роботи
-мізерно низька похибка
 
У нашому каталозі широко представлені терморегулятори для інфрачервоних обігрівачів різних брендів - механічні, програмовані, для різних цілей.
 
кімнатні терморегулятори

Умовно кімнатні терморегулятори можна розбити на три групи. Найпростіші - механічні. Потім йдуть електронні. І, нарешті, сенсорні кімнатні терморегулятори, які можна програмувати.
 
Чому так вигідно використовувати системи контролю температури? Крім очевидного економічного переваги, вони здатні створити сувору кліматичну зону. Це особливо важливо в сільському господарстві - теплиці, інкубатори і т. П., Та й побуті річ незамінна. Наприклад, в будинку дитина. Тут і приходять на виручку сенсорні кімнатні терморегулятори: якщо їх запрограмувати, вони здатні підтримувати потрібний температурний режим тижнями, а також задають різну температуру в різний час доби, завдяки постійному моніторингу.