Категорії

Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн.
Всього 0,00 грн.

Оформити

Розсилка

ОБІГРІВАЧ ДЛЯ ВУЛИЦІ Є 6 товарів.

ОБІГРІВАЧ ДЛЯ ВУЛИЦІ
У вересні 2013 року за допомогою «Білюкс» ми обігріли літній майданчик клубу «Арізона». Ми здали в оренду два обігрівача «Білюкс У2000» і один «Білюкс У1500». Більш потужні обігрівачі встановили вздовж стін шатра, а над столом - менш потужний. Ми направили обігрівачі так, щоб їх випромінювання зустрічалося. Гостям було тепло на святі, хоча ввечері температура опустилася до 10 °.

Питання опалення приміщення завжди є актуальним, але особливо в холодний зимовий період. Іноді занадто високі стелі стають причиною того, що з приходом зими дуже складно обігріти приміщення. Система обігріву, представлена ​​компанією БіЛюкс на сайті нашого Інтернет-магазину - це правильне і ефективне рішення даного питання.
Вуличний обігрівач моделі У1500 - недорогий і надійний прилад, призначений для створення комфортних температурних умов на відкритих майданчиках. Мала вага і надійна система кріплення дозволяють швидко встановити обігрівач як на капітальних стінах, так і на легких конструкціях (альтанках, навісах, павільйонах).

Вуличний обігрівач БіЛюкс Україна може використовуватися для обігріву:

Відкритих терас і балконів.
Літніх майданчиків кафе у вечірній і нічний час.
Зон відпочинку на гірськолижних курортах.
Дитячих ігрових майданчиків або майданчиків для барбекю в заміських будинках.
Місць проведення виїзних заходів під відкритим небом (весіль, конференцій, корпоративів).
Монтаж обігрівача може проводитися як на стінах (на висоті 2-2,5 м), так і на стелі. Для його підключення використовується кабель 3 х 1,5 мм із заземленням. Для створення зони локального обігріву досить одного приладу, а при необхідності швидкого опалення всієї площадки вуличні обігрівачі розміщують з декількох сторін. Це забезпечує рівномірний прогрів і відсутність холодних ділянок.

Билюкс У2000 відомі серед споживачів своєю економічністю, ефективністю і здатністю швидко підняти температуру повітря до потрібного рівня.

У4000 - модель обігрівача, яка може використовуватися локально або в якості основного джерела тепла, що робить її універсальною в застосуванні. За допомогою цього зручного пристосування для опалення можна вирішувати різні технологічні питання на підприємстві.


Подібні обігрівачі використовуються в промислових цехах, в тому числі, як локальний обігрів зон для робітників, на об'єктах сільського господарства і в теплицях, в критих плавальних басейнах, вестибюлях, торгово-розважальних центрах, терміналах аеропорту, значна частина землі під дахом зі скла. Український виробник дає гарантію на кожну систему обігріву терміном на дванадцять місяців. Обігрівачі від Билюкс - це завжди відмінний і економічний варіант інфрачервоного опалення виробничих приміщень і відкритих майданчиків.