Категорії

Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн.
Всього 0,00 грн.

Оформити

Розсилка

Інфрачервоний обігрівач Білюкс Bionic Б 1350

Революційна новинка серед стельових інфрачервоних обігрівачів на Українському ринку. Зустрічайте новий обігрівач Білюкс Bionic модель Б 1350. Це 3-е покоління інфрачервоних обігрівачів Білюкс. Розроблений спеціально для опалення приміщень, де одну з ключових ролей відіграє дизайн. Тому обігрівач Білюкс Bionic і приміщення гріє, і око радує.


Область застосування: даний обігрівач чудово підійде для будь-яких приміщень з висотою стелі від 2,5 до 4 метрів. Його можна застосовувати для опалення магазину, опалення дитячого садка чи лікарні, можна розмістити для опалення будинку, квартири або дачі. Одним словом там, там де потрібно тепло.

Чому саме Bionic: 3-я серія обігрівачів Білюкс має ряд незаперечних плюсів, в порівнянні з моделями другої серії:

Надійність: використовуються супер якісні іспанські тени. Які дозволять збільшити термін служби тена в 2-ва рази

Дизайн: новий корпус робить обігрівач Білюкс Bionic симпатичней. Обігрівач добре підійде до будь-якого інтер'єру
економічність: радіусна пластина дозволить домогтися ККД 97%. Іншими словами при споживанні тієї ж потужності як і в моделі Білюкс Б 1350, Bionic зможе опалити приміщення більшої площі.

Зручність: все необхідне для монтажу входить в комплект поставки + сам обігрівач Bionic оснащений вилкою з кабелем.

Принцип роботи: так як це довгохвильовий обігрівач, він використовується як система опалення а не тимчасовий нагрів. Принцип опалення звучить так само як і на будь-який інфрачервоний обігрівач:гріє предмети а потім предмети, віддають тепло повітрю. Істотна різниця буде в наступному: всі довгохвильові обігрівачі Білюкс (серія "А", "Б" і "П") прогрівають предмети до 4-х сантиметрів, і тому, якщо вимкнути обігрівач приміщення ще довгий час залишається теплим.

Середньохвильові і короткохвильові обігрівачі прогрівають тільки верхній шар предметів, після відключення обігрівача приміщення швидко остигає, тому їх добре використовувати як тимчасовий нагрів.
 
Який витрата електрики і скільки часу необхідно на прогрів приміщення? Час на прогрівання приміщення на пряму залежить від теплоізоляції, тому це може зайняти як 1-2 години, так і добу. У процесі прогріву обігрівачі працюватимуть не відключаючись, і споживати максимальну потужність. Далі прив'язка йде знову до Вашої теплоізоляції, чим вона краща, тим менше часу працюватимуть обігрівачі Білюкс і, відповідно, менше витрата електроенергії. Приміром, в квартира площею в 50 м.кв, середня витрата по електроенергії складе 650 кВт. Якщо перевести в гривні, по 31 копійці за 1 Квт, отримаємо: 650 * 0,31 = 201,5 грн / міс

Важливо: для автоматичної роботи системи опалення Білюкс ми рекомендуємо використовувати терморегулятори, вони дозволять підтримувати бажану температуру і повністю автоматизувати процес. В залежності від необхідності, можна купити механічний терморегулятор (підтримує тільки один показник заданої температури) або купити програматор, який можна налаштувати як за часом доби, так і по днях тижня. Встановити денну та нічну температуру, а так само температуру у вихідні дні. 

Вплив на людину від інфрачервоного обігрівача: Ви можете ознайомитися зі статтею на нашому сайті, яка більш детально висвітлили відповідь на Ваше питання. Якщо в двох словах, то можна сказати так: чим довший хвиля у інфрачервоного обігрівача, тим більше часу можна перебувати під ним. Тому довгохвильовий обігрівач Білюкс Bionic Б 1350 (а так само будь-який з обігрівачів Білюкс серії "А", "Б" і "П") використовується як система опалення, в приміщеннях де постійно знаходяться люди. А Білюкс серії "У" встановлюється там, де потрібен тимчасовий нагрівання: опалення робочого місця, опалення літніх майданчиків в кафе, і т.д.

Зверніть увагу:
Розміщення: дуже важливий момент, в одному і тому ж приміщенні, якщо по різному розмістити обігрівач Білюкс Bionic Б 1350, можна отримати різний результат.
Установка: стандартна установка на увазі розміщення Білюкс Bionic на стелі, паралельно підлозі. При установці на стіну, або в кут (стіна-стеля), проконсультуйтеся з фахівцем, нехай він підбере правильну потужність.

Обережно: висока температура на пластині, можна отримати опік, під час роботи не торкатися до пластини.

Технічний зазор: мінімальні відстані від обігрівача до поверхні детально прописані в паспорті на виріб. Вони складають по 5 см від обігрівача вгору і в бік, і 50 см вниз від пластини.

Нам Важлива Ваша думка, тому не забувайте залишати відгук на Білюкс Bionic Б 1350. Ми стежимо за якістю, і намагаємося якомога швидше реагувати на Ваші зауваження та пропозиції.

Придбати обігрівач Білюкс Bionic Б 1350 в кредит або в розстрочку, можна прямо у нас на сайті. Залишається тільки натиснути на кнопку і оформити. Далі з вами зв'яжеться наш менеджер і проконсультує з усіх нюансів.