Категорії

Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн.
Всього 0,00 грн.

Оформити

Розсилка

Понад сорок років електричні системи довгохвильового стельового опалювання служать однією з основ енергозбереження в Європі. Вперше в 1967 році в Швеції навчилися застосовувати довгі інфрачервоні хвилі для повного, локального і точкового опалення будівель.

Команда «Білюкс» c 2005 спеціалізується на інфрачервоному опаленні електрикою і перетворює споживчі рахунки за опалення без газу в гроші, поставляючи електричні інфрачервоні побутові та промислові довгохвильові стельові випромінювачі в Україні. Додаткова унікальність цього опалення - можливий монтаж своїми руками!

      З 2010 року, ми організували виробництво в Україні енергозберігаючих довгохвильових обігрівачів під торговими марками Білюкс та Bilux®, застосувавши інновації в пожежобезпеки і клемному з'єднанні. Самозатискного клеммник WAGO Gmbh - це німецьке серце Білюкс ™.

      У 2013 році, компанія виводить на ринок III - е покоління довгохвильового стелевого обігрівача Білюкс BIONIC ®, радіусна пластина якого на 20% більшої площі, ніж тепловипромінюючі пластини інших довгохвильових обігрівачів. Детальніше

Ми, №1 в Україні на ринку довгохвильових обігрівачів з 2005 року. Лідери свого сегменту. Перші з самозатискного і самозагасають безпечної клемної колодкою.
Найбільша мережа професійних партнерів з власними регіональними складами готової продукції в кожній області, районі, місті, селі.
Визнані інноваційною технологією опалення - фіналісти всеукраїнського конкурсу інновацій в 2011. Про нашому досвіді пише FORBES.
Нас вибирають найбільші підприємства країни, заводи, фінансові інститути, державні та комерційні організації.
  Білюкс ™ - Національний виробник з Європейським якістю.