Категорії

Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн.
Всього 0,00 грн.

Оформити

Розсилка

Що собою являє інфрачервона система опалення БіЛюкс?

Обігрівач це панель прямокутної форми, за формою і габаритами нагадує люмінесцентну лампу денного світла. Корпус інфрачервоного обігрівача металевий, пофарбований білою порошковою фарбою. На поверхні обігрівача, зверненої при підвісі до підлоги, знаходиться срібляста алюмінієва пластина. Кріпиться така конструкція на стелю, в районі вікна.

 

Скільки важить стельовий обігрівач БіЛюкс?

Моделі обігрівачів для побутових приміщень важать 3.5 кг (модель 0.6 кВт) та 4.5 кг (моделі 1 і 1.3 кВт).

 

Які габаритні розміри інфрачервоного електричного обігрівача?

Моделі інфрачервоних обігрівачів для побутових приміщень мають довжину 1 м (модель 0.6 кВт) і 1.5 м (моделі 1 і 1.3 кВт). Ширина всіх побутових моделей обігрівачів БіЛюкс 16 см і товщина 4 см.

 

БіЛюкс підійде для опалення дачі / будинку / лазні / теплиці / цеху / стадіону / складу / ...?

Інфрачервоні електричні обігрівачі БіЛюкс можна застосовувати для будь-яких типів приміщень, крім пожежо- та вибухонебезпечних (категорії А і Б), хоча нам відомі випадки установки і в такі приміщення.

 

Чи можна використовувати інфрачервоні обігрівачі Білюкс в якості основної і єдиної системи опалення?

Електричні Інфрачервоні обігрівачі БіЛюкс використовуються однаково ефективно як в якості основного, так і в якості додаткового опалення. Різниця при цьому лише в встановлюваної потужності. Крім цього, інфрачервоні обігрівачі Білюкс широко використовується для створення зон локального опалення.

 

Що входить в комплект інфрачервоного обігрівача?

У комплект входить сам інфрачервоний обігрівач, кронштейни для монтажу на стелю, комплект дюбелів, шурупів і саморізів для кріплення до стелі обігрівача.

 

Що ще необхідно для роботи інфрачервоного обігрівача?

Для реалізації на вашому об'єкті системи опалення на основі інфрачервоних обігрівачів БіЛюкс Вам необхідно додатково придбати електричні дроти (перетином під конкретне навантаження), терморегулятори, автомати, можливо, знадобляться магнітні пускачі, або інші автоматичні пристрої. Мінімальною (побутовий) є конфігурація електричний обігрівач БіЛюкс і провід з вилкою на кінці.

 

Як працює інфрачервоний стельовий обігрівач?

Принцип дії інфрачервоного обігрівача аналогічний дії сонячних променів і полягає в нагріві конструкції приміщення, а не повітря всередині його. Таким чином, інфрачервоні обігрівачі Білюкс є системами прямого електричного опалення - самого комфортного і економічно вигідного на сьогоднішній день. Інфрачервоний принцип опалення дозволяє добитися встановлення такого розподілу температури по висоті приміщення, при якому максимальна температура в районі статі і скупчення теплого повітря у стелі зведено до мінімуму. Підводячи підсумок, можна сказати, що при роботі інфрачервоних обігрівачів люди отримують додатковий ефект теплої підлоги і прогріту конструкцію будинку, яка, акумулюючи тепло, сама починає випромінювати його.

 

Що є нагрівальним елементом в інфрачервоному обігрівачі? Там спіраль якась?

Нагрівальним елементом в стельовому обігрівачі БіЛюкс є низькотемпературний ТЕН спеціальної конструкції, який вмонтований в алюмінієву пластину, яка, в свою чергу, є випромінювачем.

 

До якої температури нагрівається пластина Інфрачервоних обігрівачів?

Пластина інфрачервоного обігрівача БіЛюкс нагрівається до температури 250 ° С. При цьому поверхня, обігрівача, звернена до стелі нагрівається до температури всього 50-60 градуси С.

 

Чому температура в підлоги вище? Адже тепле повітря піднімається нагору!

Тепле повітря дійсно піднімається вгору, але справа в тому, що при обігріві приміщень інфрачервоними системами опалення, до яких відносяться обігрівачі БіЛюкс, в першу чергу нагріваються тверді тіла, а тільки потім повітря. Можна сказати, що властивість теплого повітря підніматися вгору, жодним чином не перешкоджає підлозі бути на 1-2 градуси С тепліше повітря.

 

У мене дерев'яна / підвісна / пластикова стеля. Вона не загориться?

Корпус обігрівача теплоізольований, і нагрівається несуттєво, що дозволяє використовувати інфрачервону систему опалення БіЛюкс в приміщеннях з будь-якими стелями, не побоюючись пожеж.

 

Інфрачервоне і довгохвильове опалювання - це одне і те ж?

Термін «інфрачервоний» є більш загальним і позначає тип опалення в широкому сенсі слова; термін «довгохвильовий» конкретизує тип інфрачервоного опалення і вказує на те, що даний інфрачервоний обігрівач працює в діапазоні довгих хвиль інфрачервоного спектра.

 

А що у інфрачервоного обігрівача всередині?

Усередині корпусу обігрівача знаходиться Тепловипромінююча пластина з Теном, екран, що відображає інфрачервоні промені, і шар утеплювача, що перешкоджає нагріванню корпусу.

 

А скільки мені треба на кімнату обігрівачів?

Необхідна потужність інфрачервоного опалення розраховується виходячи з конструкції кожного конкретного будови. В середньому для України для компенсації тепловтрат житлового приміщення в зимовий період необхідно затратити 100 Вт тепла, щоб обігріти площу в 1 м ?. Виходячи з цього на кімнату 10-12 м? необхідний обігрівач потужністю 1 кВт, при використанні БіЛюкс в якості основного зимового опалення або обігрівач 0.6 кВт - в якості додаткового опалення або на весняно-осінній період.

 

Але ж 100 Вт на 1 м? - Це формула, яка застосовується і для конвективного опалення. У чому тоді економічність інфрачервоних обігрівачів БіЛюкс?

Ця формула дійсно універсальна, але справа в тому, що інфрачервоний обігрівач працює за часом набагато менше, ніж тепловентилятор або конвектор рівної потужності.

 

А скільки мені треба на будинок обігрівачів?

Для додаткового або міжсезонного опалення можна сміливо керуватися наведеною вище формулою. Якщо Ви прораховуєте опалення на зиму, доцільно провести теплотехнічний розрахунок.

 

А скільки мені треба на цех 1000 м?

Для опалення виробничих (промислових) приміщень великої площі зі значним ступенем заскління, наявністю в'їзних воріт, ліхтарного скління і іншими специфічними характеристиками необхідно обов'язково проводити детальний теплотехнічний розрахунок. 

 

Чому розрахунок ведеться не за обсягом приміщення, а за площею?

Даний підхід пояснюється тим, що при променистому (інфрачервоному) опаленні повітря не служить теплоносієм, тому для того, щоб прогріти приміщення, немає необхідності в прогріванні всього повітря, що знаходиться всередині. Наші стельові обігрівачі гріють не повітря, а поверхню предметів, на які падають теплові промені. У першу чергу це підлогу і стіни приміщення. Цей принцип називається прямим електричним опаленням.

 

На що впливає висота опалювального приміщення?

Висота опалювального приміщення впливає головним чином на підбір моделей. Так, наприклад, в побутових приміщеннях не рекомендується застосовувати інфрачервоні обігрівачі Б600 при висотах стель більше 3.5 м. Т.к. промені, що випускаються малопотужним обігрівачем, розсіюються, не досягнувши поверхні підлоги. І навпаки, повісивши обігрівач П2000 на висоту менше 2.7 м, Ви будете відчувати дискомфорт, перебуваючи під ним, через надмірне теплового впливу.

 

Значить, обігрівач потужністю 1 кВт буде «накручувати» 1 кВт / год?

При правильно спроектованої і змонтованої системі опалення, звичайно ж, з використанням терморегуляторів, електричні обігрівачі не будуть працювати постійно. Навпаки, більшу частину часу, вони будуть проводити у вимкненому стані, включаючись зрідка для підтримки температури.

 

Так скільки обігрівач БіЛюкс буде споживати електрики?

У період опалювального сезону обігрівачі повинні працювати в середньому 20-30 хв на годину. Тобто споживання електроенергії системою опалення буде становити від 1/3 до 1/2 встановленої потужності обігрівачів. Більш точні цифри може дати тільки теплотехнічний розрахунок, точність якого, до речі, буде залежати від точності представленої Вами інформації про конструкції об'єкта.

 

У мене до будинку підведено 3 кВт. Що мені робити?

У міжсезоння такими потужностями можна опалювати приміщення близько 60 м ?, але необхідно пам'ятати, що обігрівачі не єдині споживачі електроенергії. У будинку є ще освітлювальні прилади, праски, чайники і холодильники. Тому в приміщеннях з сильно обмеженими електричними потужностями основне електричне опалення часом організувати неможливо, тільки локальне опалення.

 

У мене на дачі "скаче" напруга. Це якось впливає на електричні обігрівачі?

Допустиме відхилення напруги в електромережі для інфрачервоних обігрівачів БіЛюкс становить 10%. При більш значних відхиленнях в більшу сторону, ТЕН обігрівача може вийти з ладу. Якщо ж напруга занадто низька пластина обігрівача не нагрівається до потрібної температури, що призводить до збільшення часу прогріву приміщення.

 

Навіщо потрібен терморегулятор?

Терморегулятор необхідний для автоматичної роботи обігрівачів.

 

Скільки мені потрібно терморегуляторів?

Терморегулятор необхідний один на кожне опалювальне приміщення.

 

А можна поставити один регулятор на 2 кімнати?

Теоретично, установка одного терморегулятора на кілька приміщень можлива, але на практиці такий підхід застосовується рідко, тому термодатчик знаходиться всередині корпусу терморегулятора, і, у зв'язку з цим, регулятор відстежує температуру саме в тій кімнаті, в якій він встановлений. Варто відзначити, що на ринку присутні також терморегулятори з одним або декількома зовнішніми датчиками, але в силу більшої складності і вартості, область їх застосування обмежена.

 

Чому обігрівач не комплектується терморегулятором, якщо регулятори так необхідні?

Терморегулятор і обігрівач - це різні і не залежні один від одного пристрою. З тієї ж причини електричні лампочки не комплектуються вимикачами - адже лампочок в кімнаті може бути декілька, а вимикач необхідний всього один.

 

Як регулятор змінює струм в ланцюзі?

Терморегулятори, рекомендовані нами до використання, не створюють навантаження в мережі і є простими автоматичними вимикачами. Вони виконують повне вмикання / вимикання обігрівачів.

 

Скільки обігрівачів можна підключити на 1 терморегулятор?

Терморегулятори, рекомендовані нами до застосування з обігрівачами Білюкс комутують струм до 16А, тобто на один терморегулятор можна підключити сумарне навантаження до 3 кВт.

 

А як управляти потужностями більше 3 кВт?

Для управління великими потужностями на додаток до терморегуляторів слід застосовувати додаткові магнітні пускачі або інші автоматичні пристрої.

 

Чи можна залишати обігрівачі без нагляду?

Обігрівачі, що працюють з терморегулятором можна залишати без нагляду на необмежені інтервали часу.

 

Чи можна використовувати обігрівачі без терморегулювальних пристроїв?

Інфрачервоні обігрівачі БіЛюкс можна використовувати як з автоматичними пристроями, так і без них, але в цьому випадку залишати обігрівачі на довгий час без нагляду не рекомендується щоб уникнути перегріву приміщення.

 

Якої довжини дріт у обігрівача?

Обігрівачі не комплектуються проводами. Кабельна продукція отримується окремо.

 

Провід якого перетину потрібен для підключення обігрівачів?

Обігрівачі включаються в мережу мідним дротом перетином 1.5 - 2.5 мм ?. Перетин загального магістрального проводу вибирається відповідно загального навантаження.

 

А я можу сам / сама змонтувати інфрачервоні обігрівачі?

Монтаж стельових обігрівачів простий і не вимагає яких-небудь специфічних знань і навичок.

 

Де правильно розташовувати обігрівачі БіЛюкс?

Правильним є розташування обігрівачів на стелі в районі вікон і зовнішніх стін приміщення. Це пов'язано з необхідністю блокування зон максимальних тепловтрат, якими якраз і є вікна і зовнішні стіни. Монтаж систем опалення БіЛюкс в центрі приміщення або в інших місцях є неправильним і допускається тільки при створенні зон локального обігріву (наприклад, сезонне опалення кімнат, обігріву робочих місць в цехах або складських приміщеннях).

 

Чому не можна вішати інфрачервоні обігрівачі на стіну?

При монтажі обігрівача на стіну, інфрачервоні промені, що випускаються пластиною, будуть проектуватися на протилежну стіну, що неефективно, тому підлога в приміщенні буде залишатися холодною.

 

Чому не можна вішати обігрівачі під кутом?

При монтажі обігрівача на стіну зменшується його ефективність. Для наочності можна навести аналогію з сонцем, яке, як відомо, гріє сильніше всього опівдні, перебуваючи в зеніті, чітко над головою. Кількість інфрачервоних променів, що досягають Землі, в цей момент максимально.

 

Якщо обігрівач висить над столом, під столом буде холодно?

Тверді предмети, що зустрічаються на шляху інфрачервоних променів, аналогічно випадку зі світлом, створюють тінь. Тому бажано, щоб промені доходили до підлоги без перешкод.

 

Чим обумовлено обмеження за мінімальними висот підвісу обігрівачів? Чи можна вішати на стелю висотою 2.2 м?

При підвісі інфрачервоного обігрівача на низькі висоти промені недостатньо розсіюються, і створюється певний дискомфорт при знаходженні людини під обігрівачем. Тому на висоти менше 2.5 не рекомендується вішати обігрівачі могутніше 0.6 кВт.

 

Як обігрівач впливає на здоров'я?

Шкідливого впливу обігрівачів на здоров'я людей виявлено не було. Навпаки, у більшості людей проходять болі в суглобах, тому обігрівач прогріває і тіло людини.

 

А ця «лампа» освітлює кімнату?

При роботі обігрівачі не світяться.

 

Інфрачервоний обігрівач - це щось на зразок мікрохвильовки?

Інфрачервоні обігрівачі не мають з мікрохвильовками нічого спільного. Інфрачервоні обігрівачі випускають тільки один тип променів - інфрачервоні - теплові промені, аналогічні сонячному теплу, теплу каміна або російської печі.

 

Інфрачервоний обігрівач - це щось на зразок «доброго тепла»?

Обігрівачі «добре тепло» є скоріше грілками, ніж опалювальними приладами. БіЛюкс відрізняється від них принципово як за принципом дії, ефективності і по конструкції.

 

Під БіЛюкс можна засмагати?

На ступінь пігментації шкіри людини впливає ультрафіолетове випромінювання, яке відсутнє в спектрі випромінювання інфрачервоних обігрівачів.

 

БіЛюкс сушить повітря?

Інфрачервоний обігрівач БіЛюкс не є конвективним і не впливає на переміщення повітря в приміщенні. Тому повітря у Вашій кімнаті буде більш вологим і прохолодним, ніж при використанні конвекторів.

 

БіЛюкс спалює кисень у приміщенні?

Температура робочої поверхні пластини обігрівача БіЛюкс невисока - всього 250 ° С, що недостатньо для спалювання кисню в приміщенні.

 

Ви даєте гарантію на обігрівачі?

Гарантія на всі моделі 3 роки.

 

Який термін служби обігрівачів?

Згідно ресурсним випробуванням, термін служби інфрачервоних обігрівачів БіЛюкс становить 25 років.